Software Architect (Java / C#)

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie wsparcia transportu publicznego poszukujemy Software Architect’a. Firma specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu pasażerskiego. Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, niezależnie od ilości przewoźników. W Polsce rozwiązania klienta można spotkać między innymi w Krakowie, Bielawie, Zielonej Górze, Jeleniej Górze, Lublinie i Kielcach, a na świecie na przykład w Singapurze, Rijadzie, Londynie, Zurichu, Frankfurcie, Johannesburgu, Glasgow, Atlancie, Chicago, San Francisco czy Waszyngtonie.

Architect będzie pracował nad rozwojem projektu control center systemu ITS (nadzoru nad komunikacją miejską). Planowany jest także ambitny projekt przystosowania aplikacji do wymagań jednego z największych miast w Europie.

Stack technologiczny: Java, .Net core, Spring, Mongo, MSSQL, AWS.

To oferta dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 3 letnie doświadczenie jako Software Architect lub min. 6-letnie doświadczenie jako Software Developer,
  • masz praktyczne doświadczenie z platformami w chmurze (AWS, MS Azure lub Google Cloud) oraz jako programista (Java lub C#),
  • rozumiesz wzorce projektowe i DDD,
  • bardzo dobrą znajomość koncepcji architektonicznych i procesu tworzenia oprogramowania,
  • potrafisz umiejętnie oceniać i dokonywać wyboru narzędzi, technologii i procesów w celu zapewnienia najwyższej jakości platformy produktowej,
  • rozumiesz i stosujesz podejście Agile,
  • biegle komunikujesz się w języku angielskim (min. B2),
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne.

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu systemów bezpieczeństwa,
  • znajomość NoSQLdb, MongoDb, technologii Angular, React, JavaScript, CSS, HTML, usług sieciowych,
  • doświadczenie jako DevOps – znajomość Docker, Kubernetes, Ansible, IaC, Terraform oraz praktyczna znajomość w projektowaniu automatyznacji testów,
  • gotowość do podróży do szwajcarskiego biura.

W zamian firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (preferowane, KUP 50%) lub B2B,
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowych projektach w przyjaznej atmosferze i kulturze organizacyjnej opartej na wzajem
  • praca w młodej i dynamicznej firmie z ugruntowaną pozycją,
  • przyjazna kultura międzynarodowa oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i indywidualizmie,nym zaufaniu i docenianiu indywidualizmu,
  • wyjazdy zagraniczne, m.in. do głównej siedziby w Szwajcarii, z przepięknym widokiem na największy wodospad w Europie,
  • pakiet benefitów: opieka zdrowotna, dofinansowanie zajęć sportowych, imprezy integracyjne,
  • wsparcie w rozwijaniu umiejętności z zakresu technologii i biznesu,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej (wizyty w biurze 1-2 dni w tygodniu),
  • *w przypadku osób z poza Wrocławia wizyty w biurze są możliwe 2 razy w miesiącu.