ServiceNow Consultant/Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to firma konsultingowo-wdrożeniowa, która dostarcza innowacyjne rozwiązania z szeroko pojętego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów zarządzania usługami wg ITIL, transformacji cyfrowej, rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów.

Aktualnie poszukujemy dla niego osoby na stanowisko : ServiceNow Consultant/Developer

Zakres obowiązków :

  • konfiguracja, implementacja i wdrażanie systemu ServiceNow
  • udział w analizie wymagań funkcjonalnych,
  • integracja platformy ServiceNow z systemami zewnętrznymi,
  • udział w projektowaniu i realizacji migracji danych pomiędzy systemami,
  • rozwój i utrzymanie systemu ServiceNow.

Wymagania wobec kandydatów :

  • minimum roczne doświadczenie we wdrażaniu platformy ServiceNow,
  • praktyczna umiejętność programowania JavaScript,
  • znajomość technologii HTML, CSS, AngularJS, Boostrap, JQuery,
  • umiejętność pracy w zespole projektowym (metodyka Agile),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętności analityczne, zaangażowanie w powierzone zadania.

Dodatkowe plusy za :

  • certyfikaty ServiceNow
  • umiejętność implementacji integracji w oparciu o WS
  • certyfikat ITIL® Foundation(lub wyższy)

Klient oferuje :

  • dowolną formę współpracy ( B2B, umowę o pracę)
  • możliwość pracy zdalnej, stacjonarnej lub hybrydowej ( w zależności od Twoich preferencji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
  • ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie zdrowotne,
  • lekcje języka angielskiego,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów.