Service Engineer

Opis stanowiska

Nasz Klient jest  prężnie umacniającym się, krakowskim startupem, który rozwija nowatorskie narzędzie ułatwiające administratorom zarządzenie wieloma stronami internetowymi.

Osoba na tym stanowisku  będzie odgrywała kluczową rolę w procesie wdrażania partnerów hostingowych. Od momentu podpisania umowy będziesz współpracował z partnerem hostingowym oraz zespołem, by czuwać nad prawidłową i pełną integracją oraz testowaniem. Będziesz działał zarówno
na zewnątrz, współpracując z firmami hostingowymi, jak i wewnętrznie, celem zadbania o niezbędne zasoby konieczne do ukończenia wdrożenia.

Nasz Klient poszukuje osób, które pod względem technicznym:

  • posiadają umiejętność korzystania z terminala (konsoli, Shell) w Linux-ie
  • znają SSH (potrafią się zalogować)
  • umieją czytać dokumentację techniczną
  • wiedzą czym jest REST API, WordPress i Joomla
  • swobodnie posługują się językiem angielskim – warunek konieczny

Natomiast pod względem osobowościowym:

  • mają swobodę w komunikacji, przyjazne nastawienie, a jednocześnie potrafią być stanowcze
  • przejawiają zdolności menadżerskie, przywódcze, potrafią jasno się komunikować
  • są dobrze zorganizowane, sumienne, chętne do rozwoju

Firma zapewnia:

  • długofalową, bezpośrednią (nie outsorcing) współpracę na zasadach B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie z dodatkowym systemem premiowym
  • współpracę z zagranicznymi rynkami (zarówno europejskimi jak i amerykańskimi)
  • elastyczne godziny pracy
  • biuro zlokalizowane w centrum Krakowa
  • owoce w biurze
  • wzbogacenie doświadczenia w stale rozwijającej się firmie działającej na rynku międzynarodowym

W razie zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.