Server Database Administrator

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko: Sql Server Database Administrator

Firma specjalizuje się w projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu rozwiązań w następujących obszarach:

Microsoft SQL Server- Ta potężna platforma baz danych jest dostępna w wielu wersjach językowych i obejmuje wszystkie – od darmowej edycji Express po poziom Enterprise, w instalacjach wielowęzłowych. Modelujemy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania bazodanowe od podstaw i udoskonalamy istniejące systemy. Oferujemy również usługi administracyjne (DBA) i audytu bezpieczeństwa.

Business Intelligence (BI) Wykorzystujemy wszystkie wszechstronne możliwości analityczne platform Microsoft SQL Server i PowerBI do dostarczania kompletnych rozwiązań BI, od samoobsługowych rozwiązań BI do nietrywialnych migracji i integracji danych, czyszczenia i wzbogacania danych, aż do Enterprise Data Warehouses (EDW), doskonałych raportów i interaktywnych pulpitów nawigacyjnych.

Tworzenie aplikacji internetowych- Uzupełnieniem naszej bazy danych i oferty BI są usługi tworzenia aplikacji internetowych HTML5 oparte na standardzie branżowym MVC z wykorzystaniem Microsoft .NET lub PHP Zend Frameworks. Mobilne rozwiązanie z interaktywnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem użytkownika z wykorzystaniem bibliotek JavaScript i pełną integracją z dowolną bazą danych, istniejącym systemem lub systemem CMS.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie baz danych SQL Server

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie raportów SSRS i pakietów SSIS
  • Praca w zespole, który pomaga w projektowaniu, opracowywaniu i testowaniu rozwiązań IT, bazy danych, procesy integracyjne, BI przedsiębiorstw i aplikacje internetowe
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika i dokumentacji technicznej
  • Wdrażanie i udoskonalanie obecnych systemów i procesów- dostrajanie wydajności i optymalizacja
  • Utrzymywanie i wspieranie rozwiązań jako wsparcie 3 lini w razie potrzeby

Niezbędne umiejętności:

  • Doświadczenie w T-SQL
  • Rozumienie SSIS i SSRS
  • Doświadczenie w PowerShell
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i pismie
  • Znajomość ITIL, UML/ BPMN i OOP

Mile widziane:

  • Azure, SharePoint
  • Certyfikat Microsoft (MCITP, MCTS) lub  chęć zrobienia w przyszłości

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Mozliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Szkolenia
  • Od 6000 do 15000 brutto w zależności od umiejętności

Etapy procesu rekrutacji:

  • Rozmowa techniczna (Skype)
  • Rozmowa z dyrektorem (Skype)