SQL Server Developer with .NET

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko: Sql Server Developer with .Net

Firma specjalizuje się w projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu rozwiązań w następujących obszarach:

Platforma Microsoft SQL Server, modelujemy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania bazodanowe od podstaw i udoskonalamy istniejące systemy. Business Intelligence, a także zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, rozwijanie i testowanie rozwiązań informatycznych w celu spełnienia wymagań biznesowych: bazy danych, procesy integracyjne, BI przedsiębiorstw , aplikacje internetowe.
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika i dokumentacji technicznej
  • Wdrażanie i udoskonalanie obecnych systemów i procesów- dostrajanie wydajności i optymalizacja
  • Utrzymywanie i wspieranie rozwiązań jako wsparcie 3 lini w razie potrzeby
  • Aktywne uczestniczenie w opracowywaniu nowych projektów z wykorzystywaniem metodologii Agile (Crum oparty na TFS)

Niezbędne umiejętności:

  • Doświadczenie w T-SQL, .Net
  • Rozumienie SSIS i SSRS
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i pismie
  • Znajomość ITIL, UML/ BPMN i OOP

Mile widziane:

  • Azure, SharePoint
  • Certyfikat Microsoft (MCITP, MCTS) lub  chęć zrobienia w przyszłości

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Mozliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Szkolenia
  • Od 6000 do 14000 brutto w zależności od umiejętności

Etapy procesu rekrutacji:

  • Rozmowa techniczna (Skype)
  • Rozmowa z dyrektorem (Skype)