Senior Vue.js Developer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest nowoczesna firma technologiczna dostarczająca najwyższej klasy rozwiązania i produkty eCommerce, zarówno dla segmentu B2B, jak i B2C. Masz szansę dołączyć do zespołu ponad 250 specjalistów, którzy każdego dnia dostarczają najlepsze rozwiązania, specjalizując się w wyrafinowanych projektach integracyjnych w świecie handlu detalicznego.

Do zespołu IT poszukujemy doświadczonego Vue.js Developera, który będzie przekształcał z nami branżę, korzystając z najwyższej klasy stacku technologicznego – między innymi Vue 3.0, TypeScript, Storybook, Cypress i Nuxt.

Zadania na stanowisku:
– tworzenie progresywnych aplikacji Vue.js,
– ulepszanie naszych produktów open-source opartych na JS i TS,
– tworzenie integracji z produktami SAAS innych firm,- wykonywanie analizy technicznej wymagań biznesowych,
– zapewnienie funkcjonalności we współpracy z zespołem QA,
– wspieranie innych członków zespołu swoją wiedzą techniczną.

Podstawowe wymagania:
– co najmniej 3 lata doświadczenia komercyjnego w JavaScript,
– doświadczenie w TypeScript,
– znajomość najnowszych standardów ECMAScript,
– duża wiedza o UI,
– doświadczenie w responsywnym projektowaniu stron internetowych,
– zrozumienie Vue.js i nowoczesnych rozwiązań frontendowych,
– wiedzę na temat Node.js i doświadczenie w testach w Jest, Cypress,
– znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację.

Mile widziane:
– wiedza na temat optymalizacji wydajności frontendu,
– znajomość Vue.js SSR

W zamian za Twoją pracę i umiejętności, czekają na Ciebie:

– praca 100%zdalna/hybrydowa/stacjonarna

– B2B lub Uop

–  wsparcie i zaufanie ludzi otwartych, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
– elastycznie godziny,
– szkolenia umożliwiające rozwój Twoich umiejętności,
– kafeteryjny system benefitów,
– niezbędny sprzęt dostarczony do Twojego domu,
– ubezpieczenie na życie i zdrowotne,
– imprezy integracyjne,
– nowoczesne biuro,
– wsparcie w relokacji.