Senior System Administrator

Opis stanowiska

Nasz klient: szwajcarska, nowoczesna firma technologiczna – wiodący dostawca rozwiązań e-biznesowych w Europie.

Poszukujemy doświadczonego Senior System Administratora do działu Service Desk, który dołączy do zespołu we Wrocławiu i będzie odpowiedzialny/a za świadczenie wysokiej klasy usług IT wraz z zespołem polskich i szwajcarskich specjalistów ICT

Zakres obowiązków:

  •  Projektowanie, ulepszanie i utrzymywanie różnych wewnętrznych usług, narzędzi i platformy (Office365, AD DS, DNS, DHCP, CI/CD-tools, .Net-Developer-Playgrounds) oraz uczestniczenie w angażujących i wymagających projektach
  • Utrzymywanie i ulepszanie usługi aprowizacji klientów dla systemów Windows (MDT) i macOS (JAMF)
  •  Projektowanie, ulepszanie i utrzymywanie skryptów automatyzacji firmy
  •  Uczestnictwo w całodobowej strukturze dyżurnej firmy i we wsparciu drugiego poziomu oraz rozwiązywanie incydentów

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Administratora Systemu w kontekście Windows 10, Windows Server, MSSQL i Office365
  • Praktyczna znajomość DNS, DHCP, równoważenia obciążenia (korzystne F5), WAF, CIFS/NFS (korzystne NetApp) i IIS
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego (Minimum b2)

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza dotycząca PowerShell i Ansible

Firma oferuje:

  • Umowa B2B(preferowana)/UoP
  • Atrakcyjne biuro w centrum miasta
  • Elastyczne godziny pracy (start 6:30-10:30)
  • Opcje sprzętowe: MacBook Pro 16” lub Dell Precision 5550
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Imprezy integracyjne
  • Lekcje j. niemieckiego
  • Oryginalna szwajcarska czekolada
  • możliwość pracy zdalnej, sporadycznie w biurze