Senior Software Engineer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, Software House z siedzibą w Helsinkach i we Wrocławiu, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Senior Software Engineer.

Projekt będzie dotyczył rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji (AI) z zakresu bezpieczeństwa sieci, kontroli rodzicielskiej, itp  dla dostawców usług sieciowych na całym świecie.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku JAVA
  • Znajomość AWS
  • doświadczenie z Terraform
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podjęcia pracy najpóźniej we wrześniu/październiku

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie ze Scala
  • Znajomość platform streamingowych Kafka, Spark i Akka
  • doświadczenie w zakresie security

Klient oferuje:

  • Dowolna forma współpracy: UoP lub B2B
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Budżet szkoleniowy
  • Indywidualne lekcje angielskiego lub niemieckiego
  • Praca w Scrumie