Senior Software Engineer – Backend /C# – praca 100 % zdalna

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą w dziedzinie komunikacji/oprogramowania/wideo pomaga instytucjom takim jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko czy władza sądownicza pracować bezpiecznie i wydajnie.
Firma projektuje, rozwija i produkuje zaawansowaną sztuczną inteligencję, analitykę wideo, oprogramowanie i sprzęt do sieciowego zarządzania wideo, kamery do monitoringu i rozwiązania dotyczące kontroli dostępu, które pomagają zmienić sposób interakcji ludzi z ich systemami bezpieczeństwa. Rozwiązania te zostały zainstalowane w tysiącach lokalizacji klientów, w tym w kampusach szkolnych, systemach transportu, ośrodkach zdrowia, obiektach publicznych, infrastrukturze krytycznej, więzieniach, fabrykach, kasynach, lotniskach, instytucjach finansowych, obiektach rządowych.

Aktualnie  poszukujemy  świetnego Programisty .NET/ .NET Core /C# który dołączy do zespołu rozwijającego platformę ewidencji dowodów wideo dla służb publicznych. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. tworzenie nowych projektów, rozwój oprogramowania, architektury i metod wdrażania rozproszonych systemów na dużą skalę.

Wymagane kwalifikacje:

  • Od 3 do 8 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania.
  • 2 lata doświadczenia w tworzeniu skalowalnych, hostowanych aplikacji internetowych.
  • Znajomość C# i .NET Core
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji Windows.
  • Gotowość do pracy nad każdym typem problemu – programowanie, testowanie, automatyzacja wdrażania.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do rozwiązywania praktycznych problemów.
  • Wykształcenie wyższe ( informatyka, inżynieria oprogramowania, matematyka lub pokrewne kierunki).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w hostingu i tworzeniu aplikacji w chmurze publicznej (Amazon AWS lub Microsoft Azure).
  • Znajomość .Net Framework.
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux.

Firma oferuje:

  • Wsparcie coachingowe i rozwój na każdym etapie.
  • Świetna atmosfera w zespole (mały scrumowy zespół).
  • Możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami.
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura.
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej i imprez integracyjnych.
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe).
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.
  • Wsparcie w relokacji.