Senior Software Developer

Opis stanowiska

W chwili obecnej poszukujemy dla Klienta osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój oprogramowania, a do jej zadań głównie należeć będą:

  • implementacja nowych funkcjonalności w systemach IT oraz utrzymanie istniejących
  • rozwój i wsparcie procesu rozwoju oprogramowania (rozwiązania internetowe – eCommerce)
  • weryfikacja kodu źródłowego tworzonego przez zespół
  • nadzór nad spójnością założeń architektonicznych rozwiązań stosowanych w przedsiębiorstwie
  • wsparcie zarządu firmy w zakresie ustalania kierunków rozwoju usług i rozwiązań
  • poszukiwanie nowych kierunków rozwoju technologicznego w odpowiedzi na założenia strategii biznesowej firmy

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • doświadczenie w rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem technologii Microsoft .Net Framework i .Net Core, SQL, ASP.NET MVC, Web Api, Web Services
  • znajomość co najmniej jednego języka skryptowego: JavaScript, PHP, Angular itp.
  • doświadczenie w obszarze konteneryzacji aplikacji (Docker)
  • doświadczenie w stosowaniu metodyk DevOps (Continuous Integration, Continuous Delivery i Continuous Deployment)
  • doświadczenie w zakresie budowania rozwiązań internetowych z wykorzystaniem rozwiązań SaaS
  • znajomość metodyk i narzędzi stosowanych w procesie wytwarzania oprogramowania
  • kompetencje analityczne, zdolność sprawnej oceny sytuacji i poszukiwania rozwiązań
  • inicjatywa w podnoszeniu własnych kwalifikacji oraz kompetencji zespołu
  • wykształcenie wyższe w obszarze IT
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarach: innowacje, IT , e-commerce
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, młodej firmie
  • współpracę z kompetentnym, zgranym zespołem
  • umowę o pracę lub B2B oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon)
  • biuro w centrum Sopotu
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

Poszukujemy osoby kreatywnej i ambitnej, o dużej wiedzy i doświadczeniu, dla której nowoczesne technologie są pasją, a wysoka umiejętność komunikacji społecznej pozwala nawiązać dobre relacje z każdym w zespole.