Senior/Regular Front-end Developer

Opis stanowiska

Dla firmy informatycznej tworzącej szereg różnorodnych projektów dla swoich zagranicznych klientów szukamy osób na stanowisko Senior/Regular Front-end Developer. Firma współpracuje ze startupami, małymi i średnimi firmami (głównie z branży medycznej, life-stylowej i ubezpieczeniowej).

Poszukujemy osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnych technologiach, a ponadto oczekują partnerskiej współpracy, różnorodności projektowej i długofalowego zatrudnienia.

Twoją codziennością będzie:

  • rozwijanie i utrzymanie nowych funkcjonalności
  • naprawianie błędów w oprogramowaniu, poprawa funkcjonalności
  • pisanie dokumentacji technicznej

Czego możesz się spodziewać:

  • pracy w niewielkich zespołach (3-10 osób) z różnorodnymi, zagranicznymi projektami przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
  • szerokiego rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwości pracy w Scrumie i Kanban
  • dzielenia się wiedzą, otwartości na nowe technologie i narzędzia wspomagające prace programistyczne

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia  w pracy na stanowisku Front-end Developera
  • dobra znajomość: HTML5, CSS3, Angular
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • mile widziane: AngularJS, React JS, Node.JS, Ionic

Oferujemy:

  • stabilne, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie w firmie tworzącej zespół entuzjastów myślących globalnie
  • współpraca na zasadach B2B
  • niekorporacyjna atmosfera
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, przekąski i napoje w biurze
  • budżet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje, wspólne wyjścia, imprezy integracyjne
  • dogodne warunki: praca w niewielkich pokojach, biuro w centrum miasta, pokój gier, miejsce dla rowerów