Senior React.js Developer / Technical Lead

Opis stanowiska

Dla swojego Klienta jednego z liderów branży telekomunikacyjnej, dostarczającej za pomocą intuicyjnych urządzeń mobilnych sieci komunikacyjne, aplikacje i usługi, poszukuje osoby na stanowisk: Senior React.js Developer / Technical Lead

Firma jest globalnym prekursorem w zakresie rozwiązań dla służb bezpieczeństwa publicznego – obecnie wspiera wykorzystanie nowoczesnych systemów szybkiego reagowania.

Opis Projektu:

Tworzenie systemu  innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych, które pomagają instytucjom bezpieczeństwa publicznego i klientom biznesowym i wspierają nowoczesne systemy szybkiego reagowania.

Wielkość zespołów: 3-6 osób

Godziny pracy: start między 7:00, a 10:00

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia – od 5 lat doświadczenia;
  • doswiadczenia w HTML5/CSS3 i JavaScript, React.js;
  • wyższego wykształcenia
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • umiejętności pracowania pod presja czasu.

Mile widziane: Node.js, TypeScript, Java8, C#

Oferujemy:

  • Stałą współpracę UoP,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Opiekę medyczna dla pracowników i ich rodzin,
  • Uubezpieczenie na życie w wysokości dwuletniej pensji(płatne przez pracodawcę)
  • Kartę multisport
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu, ulga podatkowa z tytułu tworzenia praw autorskich
  • Pakiety relokacyjne,
  • Szkolenia i integracje