Senior React Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – Software House z siedzibą w Warszawie, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Senior React Developer.

Opis projektu:

Tworzenie rozbudowanych ankiet, które przedstawiają realne półki sklepowe z produktami.

  • dodawanie nowych funkcjonalności
  • współtworzenie architektury aplikacji
  • wspomaganie mniej doświadczonych osób w zespole (zespół 4-5 osób)
  • pisanie testów
  • wspieranie klienta w decyzjach biznesowych
  • praca w  Scrum

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku React Developer
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Firma oferuje

  • możliwość współpracy w oparciu o B2B lub Uop
  • możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • szkolenia wewnętrzne
  • lekcje języka angielskiego lub francuskiego.