Senior React Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta specjalizującego się w transformacji cyfrowej, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla międzynarodowych przedsiębiorstw, poszukujemy Senior React Developera. Projekt dotyczy tworzenia ankiet, które przedstawiają realne półki sklepowe. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie architektury aplikacji, dodawanie nowych funkcjonalności do istniejących aplikacji, pisanie testów.  Ponadto będzie wspierać klienta w decyzjach biznesowych jak i UI/UX  , a także aktywnie uczestniczyć w spotkaniach biznesowych oraz scrumowych.

Stack technologiczny : ReactJs, TypeScript, JavaScript, GraphQL, Node.js

  • Posiadasz minimum 4 letnie doświadczenie jako Frontend Developer
  • Świetnie znasz JavaScript, TypeScript
  • Posiadasz szerokie pojęcie i  doświadczenie w React
  • Doświadczyłeś pracy w Scrumie
  • Nie jest Ci obca praca z API
  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (min. B2)

Co na Ciebie czeka :

  • Elastyczne godziny pracy + możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Lekcje języka angielskiego/ francuskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach/konferencjach, kursach online
  • Wspólne integracje, wyjazdy firmowe, turnieje w piłkarzyki i darta 😉