Senior Python Developer

Opis stanowiska

Masz wyjątkową okazję stać się częścią zespołu ekspertów rozwijających systemy telekomunikacyjne wdrażane na całym świecie. W codziennej pracy będziesz planował, projektował, przeglądał i utrzymywał aplikacje i rozwiązania oparte na Pythonie. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie zupełnie nowych rozwiązań, a także debugowanie, izolowanie i rozwiązywanie problemów. Będziesz pracować w ścisłej współpracy z lokalnymi projektantami, a także zdalnymi interesariuszami.

Pracujemy z:

  • Bash, Python
  • Continuous Integration tools
  • telecommunication systems 2G/3G/4G/5G
  • IP networks
  • UNIX or/and Linux
  • cloud computing
  • automation framework

Wymagania:

  • Tytuł magistra lub licencjata z inżynierii, telekomunikacji, informatyki, technologii oprogramowania lub równoważnego wykształcenia

  • znajomość metodologii tworzenia oprogramowania

  • co najmniej średni poziom umiejętności pisania skryptów w Pythonie

  • znajomość zasad kodowania Pythona

  • umiejętność kodowania algorytmów i aplikacji za pomocą programowania obiektowego

  • podstawowe doświadczenie w pracy z wersjami oprogramowania i systemami kontroli wersji

  • podstawowe doświadczenie w metodologii TDD

  • podstawowa wiedza na temat technik testowania SW i metodologii będzie korzystna.

  • praktyczne doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Linux przy użyciu terminala.

  • doświadczenie w pisaniu skryptów w IDE Pythona (np. PyCharm, PyScripter, PyDev, vim)

  • doświadczenie w programowaniu TCP / IP, sieci IP

  • zaletą będzie znajomość podstaw systemów sieci mobilnych

  • analityczne myślenie

  • umiejętności pracy zespołowej

  • dobra komunikacja w języku angielskim (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • różnorodne projekty w różnych technologiach
  • możliwość rozwijania umiejętności w zakresie nowoczesnych rozwiązań
  • elastyczne godziny pracy
  • szansa na wdrażanie własnych pomysłów

Benefity:

  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie w zależności od osiągnięć
  • opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • elastyczny czas pracy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • wsparcie w relokacji
  • dofinansowanie przedszkola i żłobka
  • karta sportowa, e-bilety, bilety do kina, teatru, opery,
  • karty lunchowe i więcej…