Senior Python Developer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest Software House z Białegostoku, który specjalizuje się uczeniu maszynowym i analizie danych (Data science). Wspiera swoich klientów w interpretacji danych oraz ich optymalnym wykorzystaniu. Efektywne wykorzystanie tych informacji skutkuje zwiększeniem przychodów firmy, a także zoptymalizowaniem procesów oraz odblokowaniem czasu.

Opis projektu:

Praca nad platformą Business Process Managment, która istnieje na ryknu od 2015 roku i jest wykorzystywana przez licznych klientów min. Boeing czy T-Mobile. Platforma ta obsługuje setki milionów różnego rodzaju zadań w ciągu dnia, od wysłania maili, po wygenerowanie i podpis dokumentu aż po interakcje z użytkownikami, rejestrowanie rozmów telefonicznych czy weryfikację dokumentów tożsamości.

Technicznie projekt realizowany jest z uwzględnieniem dobrych praktyk deweloperskich, a w tym: konteneryzacja, continuous integration, infrastructure as a code oraz w SCRUM.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z DevOps w celu zapewnienia, że wszystkie kompilacje są optymalne i spełniają wymagania dotyczące ilości danych i wydajności.
  • dbanie o dobrą jakość kodu
  • dbanie o to, aby procesy inżynierskie były dobrze zintegrowane z procesami innych zespołów programistycznych (np. QA, support).
  • dbanie o to, aby zespół przestrzegał wszystkich standardów i procesów SE
  • prowadzenie spotkań zespołu związanych z planowaniem Sprintu i problemami technicznymi (np. udoskonalenia, retrospektywy, selekcja błędów, przeglądy techniczne)
  • będziesz mieć kluczowy wkład w kilka projektów (w tym open source) i będziesz uruchomiać kilka produktów.
  • identyfikowanie problemów zmniejszających produktywność zespołu i odnajdywanie sposobów ich rozwiązania.
  • dbanie o terminowość pracy

Wymagania:

  • minimum 5letnie doświadczenie jako Python Developer
  • znajomość przynajmniej podstawowej wiedzy w Django Framework
  • doświadczenie zdobyte w licznych projektach i przynajmniej jednym złożonym projekcie

Klient oferuje:

  • zatrudnienie na B2B
  • możliwość pracy zdalnej w 100%, niezależnie od sytuacji pandemicznej
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji technicznych
  • realny wpływ na końcowy produkt
  • elastyczne godziny pracy