Senior Python Developer

Opis stanowiska

Nasz Klient, Softwarehouse specjalizujący się w Machine Learning i analizie danych (Data Science), poszukuje kandydatów na stanowisko Python Developer, możliwość pracy w 100% zdalnie.

Firma wspiera Klientów zewnętrznych w zakresie interpretacji danych oraz ich optymalnym wykorzystaniu. Efektywne wykorzystanie tych informacji skutkuje zwiększeniem przychodów firmy, a także zoptymalizowaniem czasochłonnych procesów.

Lokalizacja: Białystok lub 100% zdalnie

Zakres obowiązków:

Praca nad platformą Business Process Managment, która umożliwia użytkownikowi nietechnicznemu tworzenie procesów biznesowych w branży prawnej.  Platforma istnieje na rynku od 2015 roku i jest wykorzystywana przez licznych klientów tj. Boeing czy T-Mobile, jednocześnie jest to narzędzie o krytycznym znaczeniu, a jego prawidłowe działanie gwarantuje efektywny przepływ procesów w przedsiębiorstwie. Obsługuje setki milionów różnych zadań w ciągu dnia, od wysyłania wiadomości e-mail, po generowanie i podpisywanie dokumentów, do interakcji z użytkownikami, nagrywania rozmów telefonicznych i weryfikacji dokumentów tożsamości. Projekt techniczny realizowany jest z uwzględnieniem dobrych praktyk rozwojowych, w tym konteneryzacji, continous integration oraz SCRUM.

Wymagania:

  • Ok 5-letnie doświadczenie w zakresie programowania w języku Python,
  • Bardzo dobra znajomość Django Framework,
  • Znajomość Celery oraz Docker,
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2).

Klient oferuje:

  • Umowa oparta na B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 14 000 – 21 000 netto +VAT,
  • Praca w 100% zdalna obecnie jak i w przyszłości,
  • Możliwość realnego wpływu na kształt projektu (możliwość wyboru technologii oraz wdrażania swoich pomysłów),
  • Pakiety szkoleniowe.