Senior PHP Developer (Spryker)

Opis stanowiska

Szwajcarska agencja cyfrowa, posiadająca filię we Wrocławiu, poszukuje do swojego backendowego zespołu programisty PHP z doświadczeniem w Symfony. Klient jest wiodącym dostawcą e-rozwiązań biznesowych w Europie. Firma oferuje kompleksowe i zintegrowane platformy dla handlu elektronicznego i cyfrowej komunikacji (wykonywanie projektów m.in. dla Coca Cola, Audi, Credit Suisse, Mercedes Benz). Poszukiwany Kandydat dołączy do już istniejącego projektu, natomiast docelowo firma chce stworzyć osobny zespół programistów PHP – zatem jest możliwość na późniejszym etapie stać się team leaderem nowej komórki.

Stanowisko Senior PHP Developera nastawione jest na rozwój funkcjonalności backendu dla szwajcarskich i niemieckich premium klientów e-commerce, utrzymanie jakości kodów oraz proaktywną postawę wobec nowych funkcjonalności lub błędów (rozwiązywanie problemów). Dołączenie do zespołu oznacza tworzenie kompleksowych rozwiązań w oparciu o nowoczesny stos programistyczny PHP (Symfony, PHP Unit, Redis, RabbitMQ, Elasticsearch, Composer, Git, Github, Docker, Jira, relacyjne bazy danych jak MySQL, MariaDB i Postgres)

Wymagania:

  • doświadczenie w PHP i Symfony
  • profesjonalne know-how tworzenia oprogramowania, usług internetowych oraz aplikacji headless
  • doświadczenie w e-commerce
  • komunikatywny angielski (poziom minimum B2)
  • umiejętność pracy zespołowej w metodyce Agile

Mile widziane:

  • język niemiecki
  • wiedza Devops
  • praca ze Spyrke
  • umiejętność pisania testów jednostkowych/integracyjnych

Oferujemy:

  • możliwość wyboru rodzaju umowy (B2B lub UoP)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy 100% zdalnie lub hybrydowo w luksusowym biurze we Wrocławiu
  • do wyboru MacBook Pro 16″ lub Dell Precision 5550
  • rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej
  • darmowe lekcje języka niemieckiego
  • miesięczny budżet na rozwój  (szkolenia, eventy, książki, platformy szkoleniowe, itp)
  • kawa, herbata, soki owocowe a także … oryginalna szwajcarska czekolada 😊