Senior PHP Developer

Opis stanowiska

Dla niemieckiego Klienta, który jest jednym z wiodących wydawców gier online w Europie i Ameryce Północnej, poszukuję wykwalifikowanego i doświadczonego Senior PHP Developera do pracy z platformami gamingowymi. Idealnego Kandydata cechować powinna elastyczność, entuzjazm, kreatywność  i doświadczenie w pracy z aplikacjami internetowymi / e-commerce. Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za tworzenie przyjaznych aplikacji a także platform do gier (dbanie o projekt przez cały cykl – od testu do uruchomienia).  Do codziennych zadań należeć będzie działanie na rzecz prawidłowego utrzymania kodu, praca nad nowymi funkcjami, poprawa błędów oraz wprowadzanie ulepszeń i wsparcie marketingowe użytkowników.

Wymagania:

– minimum 5 lat doświadczenia jako programista różnych wersji PHP (od 5.x do 8.x.) wraz z różnymi frameworkami

– wyższe wykształcenie w zakresie informatyki

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja tylko w j. ang)

– praca z technologiami: Laravel, Doker, Kubernetes, Linux, MySql, Memcached/Redis, Git

– doświadczenie w dokumentowaniu, tworzeniu i użytkowaniu RESTful APIs

– wysoko rozwinięte umiejętności pracy zespołowej

– mile widziane doświadczenie w React i JavaScript (ES6)

Oferujemy:

– wynagrodzenie ustalane na podstawie umiejętności Kandydata 😊

– możliwość pracy zdalnie , elastyczne godziny

– prywatna opieka medyczna

– umowę o pracę na czas nieokreślony

– możliwość tworzenia nowej struktury zespołowej