Senior PHP Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting z zakresu procesów i aplikacji, projekty, opracowywanie i wdrażanie rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. Siedziby firmy znajdują się w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji.

Dla klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia
  • znajomość PHP / MYSQL (powyżej 5.x)
  • framework: Symfony (powyżej 3.x)
  • znajomość Linux / Docker, Memcached, Doctrine ORM
  • Git, SVN
  • zorientowane na poszukiwanie rozwiązań
  • zainteresowanie wprowadzaniem innowacji
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Obowiązki:

  • zaprojektowanie i zbudowanie aplikacji, która spełniać będzie możliwości biznesowe nordyckiego rynku energii konsumenckiej
  • łączenie wiedzy biznesowej i technicznej
  • przekładanie wymagań biznesowych i rynkowych na rozwiązania
  • współpraca z architektami IT w kwestiach technicznych
  • zapewnianie najbardziej efektywnego wykorzystania infrastruktury i systemów IT

Oferta:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport/pakiet MyBenefit)
  • świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne)
  • możliwości szkoleń i rozwój osobisty
  • elastyczny czas pracy i możliwość Home Office
  • praca w firmie skoncentrowanej na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym
  • będziesz częścią złożonego i międzynarodowego środowiska pracy