Senior PHP Developer

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, tworzącego prężnie rozwijającą się platformę do wynajmu przestrzeni eventowych w Wielkiej
Brytanii, Irlandii, Australii, Kanadzie i Singapurze, poszukujemy Senior PHP Developera

Stack technologiczny: backend: PHP, Laravel, Twig, MySQL, Redis, Elasticsearch, frontend: Vue, Twig, SCSS, Tailwind.

Zadania na stanowisku:

  • Rozwijanie aplikacji.
  • Budowanie infrastruktury w podejściu Infrastructure-As-Code.
  • Wybór architektury, która najlepiej rozwiązuje dany problem.
  • Podział czasu pracy: 60% – kodowanie, 20% – recenzje kodu, 10% – spotkania (1:1s, standupy, retros, spotkania techniczne deweloperów).

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP oraz znajomość co najmniej 1 frameworka – preferowany Laralvel.
  • Umiejętność analizy kodu.
  • Umiejętności organizacji kodu – znajomość takich pojęć jak SOLID, wzorce projektowe, czysty kod, projektowanie oparte na domenie itp.
  • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie.

Klient oferuje:

  • Możliwość współpracy na podstawie B2B (20 dni płatnego urlopu) lub umowy zlecenia
  • Możliwość pracy 100% zdalnej lub w biurze w Krakowie.
  • Nieograniczony dostęp do kursów online oraz książek.
  • Możliwość udziału w kursach oraz szkoleniach.
  • Praca z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami usprawniające pracę.