Senior PHP Developer

Opis stanowiska

Dla swojego Klienta z branży e-commerce, szybko rozwijającej się młodej firmy ze skandynawskim kapitałem szukam osoby na  stanowisko: Senior PHP Developer

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście Południowe

Chcesz dołączyć do zespołu doświadczonych programistów oraz brać udział w tworzeniu platformy internetowej? Chcesz pracować w miejscu, gdzie dobry nastrój w pracy spotyka się z pełnym profesjonalizmem? Szukamy właśnie Ciebie!

Będziesz jednym z kluczowych programistów zespołu IT i rozwoju produktu zlokalizowanego w Warszawie. Zespół składa się z bardzo doświadczonych programistów systemów, specjalistów od baz danych i projektantów interfejsów.

Będziesz pracował w wielofunkcyjnej roli, zarówno opracowując nowe aplikacje, projektując nowe funkcje w istniejącej aplikacji, jak i utrzymując różne aplikacje w mobilnej sieci, witrynach na komputery i usługach internetowych.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oprogramowania
  • Projektowanie systemu i modelowanie danych
  • Udział w procedury wdrażania i automatyzacja na platformie chmurowej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 5/7,  OOP
  • Doświadczenie związane z: Laravel, Symfony, REST
  • Dobra znajomość składowiska Linux
  • Mile widziana znajomość: RabbitMQ, PHP Unit, Redis
  • Znajomość języka angielskiego na poziome B2,
  • Znajomość architektury projektowania oprogramowania i wzorców projektowych
  • Zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Poczucie humoru i elastyczność.

Oferujemy :

  • Współprace na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość tworzenia i wdrażania projektów
  • Lunche, udział w eventach,
  • Brak okresu próbnego
  • Opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Niepowtarzalną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego