Senior PHP Developer

Opis stanowiska

Krakowski Software House, firma z branży IT – dla naszego Klienta, specjalizującego się w tworzeniu oprogramowania dla klientów szukamy.

Senior PHP Developer’a.

Wymagania:

  • min. 7 lat doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP (5.6 i 7.x )
  • doświadczenie w realizacji projektów komerycyjnych przy użyciu framework MVC
  • umiejętność pisania testów amut
  • znajomość praktyczna MySQL 5.7
  • wiedza z zakresu budowy mikroserwisów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość kontenerów Docker i Kubernetes,
  • znajomość RabbitMQ
  • znajomość baz danych NoSQL ( MongoDB, Redis, Elasticsearch )
  • doświadczenie w międzynarodowych projektach oraz pracy z rozproszonymi zespołami

Oferujemy od pierwszego dnia pracy:

  • biblioteka firmowa,
  • plaforma szkoleniowa,
  • zajęcia z języka angielskiego z native speakerem.
  • playroom,
  • świeże owoce,
  • kartę Multisport,
  • pakiet medyczny Luxmed,