Senior .Net Developer – możliwość 100% praca zdalna

Opis stanowiska

Szwajcarska agencja cyfrowa, posiadająca filię we Wrocławiu, poszukuje do swojego zespołu Senior .Net Developera. Klient jest wiodącym dostawcą e-rozwiązań biznesowych w Europie. Firma oferuje kompleksowe i zintegrowane platformy dla handlu elektronicznego i cyfrowej komunikacji (wykonywanie projektów m.in. dla Coca Cola, Audi, Credit Suisse, Mercedes Benz).

Stack technologiczny: C#, ASP.NET Core, ASP.NET MVC, Sitecore

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie witryn w ASP.NET w najnowszych technologiach.
  • Weryfikacja, ocena oraz wdrażanie wymagań.
  • Code review i kontrola jakości.
  • Rozwiązywanie problemów wspólnie z zespołem.

Wymagania:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku .Net Developer.
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET Core, ASP.NET MVC, .Net i C#.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w frameworku Sitecore.

Nasz klient oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy (Uop/ B2B).
  • Pracę zdalną.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Sprzęt: MacBook Pro 16” lub Dell Precision 5550,
  • Imprezy integracyjne.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport.
  • Miesięczny pakiet szkoleniowy (na pokrycie kosztów szkoleń, certyfikatów, platformy szkoleniowej, eventów, konferencji, książek itp.).