Senior .Net Developer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą w dziedzinie komunikacji/oprogramowania/wideo pomaga instytucjom takim jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko czy władza sądownicza pracować bezpiecznie i wydajnie.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych .Net Developerów do projektu odpowiedzialnego za rozwój portalu prokuratorskiego – aplikacji internetowej dla użytkowników sądów

Ta Praca Jest Dla Ciebie Jeżeli:

  • Masz co najmniej 4 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania i minimum dwa lata
  • doświadczenie w tworzeniu skalowalnych, hostowanych aplikacji internetowych
  • Masz wiedzę ekspercką z zakresu C # i .Net Core
  • Nie boisz się podejmować różnorodnych problemów: programowanie, testowanie, automatyzacja devops
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w zakresie hostingu i programowania aplikacji w chmurze publicznej (Amazon AWS lub Microsoft Azure)
  • Znajomość Javascript / Typescript / Powershell

Klient Oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszym technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu, ulga podatkowa z tytułu tworzenia praw autorskich
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu pracy