Senior Magento Developer

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta Z Katowic  – firmy z branży e-commerce, która od 13 lat projektuje, wdraża, utrzymuje  i rozwija e-sklepy oraz aplikacje webowe poszukujemy osoby na stanowisko Senior Magento Developer.  Jest to firma o niekorporacyjnym charakterze i bardzo partnerskim podejściu. Zespół to dwudziestoosobowa grupą projektantów, deweloperów, badaczy i analityków.

Poszukujemy osoby, która będzie  doskonale współpracować z zespołem i współdecydować o wdrażanych rozwiązaniach. Mamy komfort wybierania projektów, które realizujemy i decydujemy się tylko na współpracę przy najciekawszych z dojrzałymi klientami.

Miejsce pracy: Katowice lub zdalnie

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli masz:

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w zakresie wdrażania i integracji platformy Magento
  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie w zakresie systemów i rozwiązań e-commerce
  • Swobodnie poruszasz się w PHP7+
  • Znasz technologie front-end: HTML, CSS, JavaScript
  • Masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Znasz system kontroli wersji GIT
  • Bardzo dobra znasz zagadnienia optymalizacji i skalowalności aplikacji internetowych
  • Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość : Jira, Asana

W zamian otrzymasz:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i kompetencji
  • Unikalną, domową atmosferę pracy ze świetnie zgranym zespołem
  • Współdecydowanie o wdrażanych rozwiązaniach
  • Biuro w centrum Katowic oraz możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia branżowe i kursy
  • Wyjazdy integracyjne