Java Developer (with Google Cloud Platform)

Opis stanowiska

Nasz klient: Software House, który tworzy wysokiej jakości oprogramowanie. Firmę tworzy zespół profesjonalistów, którzy dostarczającą swoim klientom szyte na miarę i złożone projekty systemów oprogramowania.

Stanowisko: Java Developer (Ragular/Senior).

Developer będzie częścią zwinnego zespołu odpowiedzialnego za wszystkie etapy procesu rozwoju, projektując i wdrażając wysoce niezawodne i wydajne usługi dla uznanych instytucji finansowych i firm z branży medycznej. Dodatkowo możesz szkolić się w nowoczesnych technologiach wykorzystując budżet szkoleniowy i zdobywać wiedzę ekspercką do zastosowania w projekcie.

Projekt: dotyczy rozwiązania dla niemieckiego klienta z branży banking services oraz healthcare. 70% czasu stanowi rozwój nowych funkcjonalności, 20% utrzymanie i naprawa błędów, natomiast 10% spotkania.

Stack technologiczny: Java 8+, Spring, JPA, Hibernate, REST, Java EE, Git, Docker, AWS, SQL, NoSQL, Linux, Kubernetes, Elasticsearch, CI/CD, Google Cloud Platform.

Zadania:

  • Pisanie i opracowywanie kodu
  • Prowadzenie projektów od koncepcji do realizacji
  • Projektowanie wysoce wydajnych i niezawodnych systemów
  • Udział w zwinnym procesie rozwoju

Wymagania:

  • Minimum 4-lata doświadczenia związanego z programowaniem w języku Java,
  • Doświadczenie / znajomość: Google Cloud Platfom
  • Dobra znajomość: Spring, Hibernate, JPA, REST, JUnit
  • Doświadczenie związane z budowaniem systemów przy użyciu różnych architektur (microservices, n-tier, event-driven)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Znajomość: GIT, Docker, AWS/Azure, SQL, NoSQL, Linux, Kubernetes Elasticsearch, CI/CD

Firma oferuje:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Budżet szkoleniowy (6 000 zł netto+VAT, za każdy przepracowany rok)
  • Płaską strukturę organizacyjną
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pracę w małych, zwinnych zespołach
  • Pracę przy międzynarodowych projektach
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla rowerów
  • Możliwość pracy 100% zdalnej na stałe
  • Nowoczesne biura w kilku lokalizacjach: Wrocław, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań – możliwość pracy w biurze na życzenie Developera
  • Playroom (Piłkarzyki, Stół do tenisa stołowego itp.)