Java Developer

Opis stanowiska

Klient: Dostawca transformacji biznesowej i rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstw w obszarach cyfrowych, rozwiązań połączonych i technologii konsumenckich. Firma siedzibą w Southfield w stanie Michigan, ma swoich technologów rozsianych po całym świecie, w tym w USA (Southfield, Princeton i San Francisco), Indiach (Bengaluru, Chennai, Pune i Mumbai), Urugwaju (Montevideo), Singapurze i Zjednoczonych Emiratach Arabskich (Szardża), a teraz ich zasięg rozszerza się na Polskę (Wrocław).

Zadania:

Członkowie zespołu Java będą parować program z inżynierami PayPal. Pary będą się zmieniać co tydzień lub co dwa tygodnie. Będziesz budować aplikacje platformowe działające w VeriFone, Ingenico i być może na innych terminalach w fizycznych sklepach. Firma dostarcza wielokanałowy produkt dla sprzedawców korporacyjnych, który zapewnia przepływ zbliżeniowy / kontaktowy i MSR EMV, rozwój aplikacji terminali płatniczych, integracje POS, obsługę certyfikacji, a także funkcjonalność prezentacji karty zintegrowaną z istniejącymi rozwiązaniami do płatności w handlu elektronicznym.

Stack technologiczny: Java 8/11, Spring, Spark, Kafka, ELK stack, Hibernate, AWS, DynamiDB, RDS, Aurora, REST API, GraphQL.

Wymagania:

  • Ponad 4-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania lub aplikacji internetowych
  • Doświadczenie tworzenia aplikacji lub usług za pomocą Java / Dropwizard lub innych frameworków Java
  • Doświadczenie w budowania mikrousług, które są wdrażane na platformie Docker / Kubernetes
  • Doświadczenie z usługami AWS (EC2, S3, Aurora, RDS, DynamoDB, SQS)
  • Doświadczenie w zwinnych metodologiach programowania, programowaniu opartym na testach (TDD), wyodrębnianiu / refaktoryzacji kodu do usług, projektowaniu opartym na domenie i CI / CD
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min B2)

Pożądane doświadczenie w co najmniej jednym z poniższych:

  • Integracje banków / instytucji finansowych
  • Integracje z siecią kart kredytowych (np. Visa / Mastercard)
  • Lokalne metody płatności

Mile widziane umiejętności:

  • Inżynierowie zaplecza ogólnego, którzy mogą wnieść do Bill Pay swoje doświadczenie z różnych dziedzin.
  • Doświadczenie w wielu złożonych domenach – istnieje kilka problemów związanych z integracją, które ten zespół musi rozwiązać.
  • Umiejętność i chęć pracy z wieloma stosami technologicznymi – Java, Ruby, Rails, Bazy danych, GraphQL, Spark itp.
  • Obszary zainteresowania obejmują płatności, udostępnianie, integracje API, wypłaty, raportowanie, narzędzia operacyjne i monitorowanie.

Klient oferuje:

  • Pracę w prestiżowej firmie z siedziba w USA
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Prace w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Do końca roku 2020 praca w pełni zdalna
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczna