Senior Java Developer

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla działów personalnych, które wspiera pracę firm w ponad 100 krajach na świecie poszukujemy

Senior Java Developera

Zadania na stanowisku pracy:

  • Projektowanie, rozwój i modernizacja architektury
  • Tworzenie nowoczesnego oprogramowania wykorzystywanego przez dziesiątki tysięcy użytkowników
  • Automatyzacja procesów rozwoju i wdrażania oprogramowania

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz minimum 7 lat doświadczenia zawodowego w pracy z Java
  • Znasz Spring, Hibernate
  • Praca w TDD nie jest dla Ciebie tajemnicą
  • Masz wiedzę oraz umiejętności praktycznego zastosowania: programowania obiektowego, wielowątkowości, czystego kodu
  • Masz doświadczenie w pracy w przynajmniej jednej z technologii: Kafka, Pulsar, RabbitMQ, ActiveMQ, SQS, SNS, Kinesis
  • Masz doświadczenie w pracy z systemami rozproszonymi opartymi o komunikację asynchorniczną

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z MongoDB
  • Znajomość Linux, Docker
  • Praca w metodykach zwinnych
  • Doświadczenie w architekturze mikroserwisowej
  • Zainteresowanie/znajomość z Domain Driven Design

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Przyjazną, startupową atmosferę, brak sztywnych korporacyjnych zasad
  • Ciekawe wyzwania przy rozwoju architektury SaaS
  • Stabilną, długofalowa współpraca
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość skorzystanie z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty multisport