Senior Java Developer

Opis stanowiska

Klient: Globalny dostawca usług IT, z niemieckim kapitałem, który świadczy kompleksowe usługi serwisowe sprzętu komputerowego na skalę przemysłową.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie rozwiązań technicznych dla rozszerzenia aplikacji
  • Współpraca z doświadczonym zespołem Programistów i Projektantów

Wymagania wobec Kandydatów:

  • min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość: JavaEE / Spring Boot
  • mile widziana znajomość: MS SQL / MongoDB, Kafka / ActiveMQ, Hazelcast / Infinispan
  • mile widziana znajomość : Microservice, SQL, NoSQL
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Klient oferuje:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę
  • Międzynarodowe projekty
  • Budżet szkoleniowy
  • Lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego z native speakerem
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karte Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie życie dla Ciebie, Twojego partnera i członków rodziny
  • Dofinansowane do dojazdów do pracy
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Pakiet rekolakcyjny
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
  • Możliwości kariery: wielkie możliwości szkolenia zawodowego, osobistego i językowego
  • Autobus firmowy z centrum Wrocławia