Regular / Senior Integration Developer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, będąca liderem w sektorze spożywczym i agrobiznesowym. Do wciąż rozbudowywanego oddziału w Polsce (Warszawa) poszukujemy aktualnie Regular / Senior Integration Developera.

Wyzwania na tym stanowisku:

  • Analiza wymagań i dostarczanie rozwiązań w zakresie integracji kodu
  • Przekładanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych na szczegółowe specyfikacje techniczne
  • zarządzanie zmianami w zakresie projektu, identyfikacja potencjalnego ryzyka i opracowywanie planu awaryjnego
  • Zapewnienie  zgodności wyników projektu ze standardami firmy
  • Opracowywanie najlepszych praktyk i zaproponowanie usprawnień w procesach rozwoju integracji
  • Przeprowadzenie analizy po wdrożeniu projektu oraz szczegółowej dokumentacji
  • Tworzenie procedur wsparcia i automatyzacja procesów wsadowych
  • Komunikacja z zespołem, informowanie o aktualnym stanie projektu

Niezbędne umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy w  w technologiach TIBCO (TIBCO Bussines Works, Designer, EMS, Hawk)
  • Doświadczenie z TIBCO Adapter (ADB, R/3)
  • Praktyczna wiedza na temat wzorców projektowych Java/J2E
  • Rozumienie Java Message Service
  • Doświadczenie w zakresie cyklu życia rozwoju oprogramowania IT oraz metod iteracyjnych
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość, chęć pracy w zespole
  • Angielski min. poziom B2

Dodatkowe, lecz wysoce pożądane będą:

  • Certyfikacja TIBCO
  • Znajomość platform serwerowych aplikacji IBM WebSphere
  • Znajomość PL/SQL
  • Znajomość ELK oraz API GW

Klient oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną
  • Budżet szkoleniowy/ dofinansowanie studiów
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Krótkie wyjazdy służbowe za granicę
  • Pracę przy rozwojowych projektach i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Biuro w okolicy Starej Ochoty w Warszawie