Senior Fullstack Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to innowacyjny Software House z siedzibą w Berlinie, tworzący produkt umożliwiający tworzenie aplikacji mobilnych dla przedsiębiorców. Aktualnie poszukujemy dla niego Senior Fullstack Developera. Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy rozwój aplikacji mobilnych, ścisła współpraca z Product Ownerem oraz CTO, a także udział w podejmowaniu decyzji technicznych.

Możesz wybrać czy chcesz pracować z nowoczesnego biura w Łodzi czy wolisz pracować w 100% zdalnie z dowolnego miejsca.

Wymagania :

  • Dobra znajomość :  Java( JDK8, JDK9), J2EE, Spring, Hibernate, mySQL, Apache Tomcat, Mockito, Let’s Encrypt
  • Gotowość do ciągłych wyzwań i podejmowania decyzji na poziomie architektonicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane :

  • Firebase SDK, AWS-experience, Typescript, NodeJS, Angular, noSQL, Ionic Framework, fastlane, Python

Benefity :

  • elastyczne godziny pracy + możliwość 100% pracy zdalnej
  • stabilną współpracę w oparciu o B2b, umowę o pracę lub umowę zlecenie, w zależności od Twoich preferencji.
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku kierowniczym
  • imprezy integracyjne
  • możliwość wyjazdów do Berlina
  • nowoczesne biuro, niekorporacyjna atmosfera