Senior FullStack Developer (Vue+Node.js)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – firmy, która jest partnerem  biznesowym dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych, poszukujemy Senior FullStack Developera.

W Polsce firma  dysponuje 16 oddziałami. Rozwija własny produkt – serwis koordynujący wszystkie procesy transportowe i logistyczne realizowane w obrębie organizacji.

System powstaje w architekturze mikroserwisów,  gdzie obok głównej aplikacji webowej funkcjonuje szereg mikro-usług odpowiedzialnych za realizację wyodrębnionych funkcji systemu.

Stos technologiczny systemu obejmuje:

Node.js, Javascript i TypeScript, Postgres 13, (PostGIS) Vue.js 2.x + Vuex, Docker i Kubernetes, AWS, CI/CD: Jenkins, Cypress.js, Jest, Agile/SCRUM,  JIRA i GitHuba

Wielkość zespołu: 14 osób

Miejsce pracy: Warszawa lub 100% zdalnie

Obowiązki:

  • Tworzenie, rozwijanie i testowanie aplikacji webowych zgodnie z dostarczoną specyfikacją
  • Analiza wymagań biznesowych i współudział w procesie projektowania architektury tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developer/ FullStack
  • Dobra znajomość HTML5, CSS oraz tworzenia stron pod różne przeglądarki internetowe (Firefox, Chrome, IE, Opera, Edge, przeglądarki mobilne)
  • Dobra znajomość NodeJS, ExpressJS, VueJS, PostgreSQL, Redis,
  • Znajomość narzędzi: git, Docker
  • Znajomość co najmniej jednego frameworka do testów: Jasmine, Jest, Mocha, Cypress, Nightwatch
  • Umiejętność pracy w zwinnych metodykach programowania (Scrum, Kanban)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w administracji i optymalizacji bazy danych Postgres, Google Cloud Platform, Kubernetes, Jenkins

Firma Oferuje:

  • Dobre warunki do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, otwartej na najnowsze technologie
  • Realny wpływ na wybór narzędzi i rozwiązań technologicznych
  • Niezbędne narzędzia do pracy wraz ze stanowiskiem pracy,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu
  • Stabilne zatrudnienie (forma współpracy do uzgodnienia),
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Opieka medyczna,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.