Full Stack Developer

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która swoim doświadczeniem wzbogaci zespół wysoko wyspecjalizowanych specjalistów. Nasz klient pracuje nad nowoczesną aplikacją służącą do monitorowania czasu pracy. Firma nie jest korporacją, jeśli szukasz pracy, która daje realną szansę na rozwój, a zaangażowanie ma znaczenie, zapoznaj się z propozycją dla na stanowisko:

Oczekujemy
● Minimum 2-letniego doświadczenia komercyjnego
● Bardzo dobrej znajomości języka PHP 7
● Bardzo dobrej znajomości frameworka Angular 1
● Praktycznej znajomości MySQL
● Języka angielskiego na dobrym poziomie
● Znajomości dobrych praktyk programowania

Oferujemy
● Wyjazdy integracyjne
● Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
● Przyjazną atmosferę