Senior Frontend Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to innowacyjny Software House z siedzibą w Berlinie, tworzący produkt umożliwiający tworzenie aplikacji mobilnych dla przedsiębiorców. Aktualnie poszukujemy dla niego Senior Frontend Developera.

Miejsce pracy : Łódź ( możliwa praca zdalna)

Główne obowiązki :

  • praca nad inteligentnym produktem mobilnym o ugruntowanej pozycji w Niemczech, ale działającym na całym świecie,
  • wdrażanie nowych funkcjonalności i projektowanie interfejsu użytkownika,
  • ścisła współpraca z product ownerem, CTO, a także z zewnętrznymi partnerami UX,
  • wpływ i zaangażowanie w dalszy rozwój produktu.

Wymagania wobec kandydatów :

  • Ponad 4 -letnie doświadczenie jako Frontend Developer,
  • Dobra znajomość : Angular, Ionic
  • Praktyczna znajomość konfiguracji projektu w Xcode/Android Studio,
  • Dobra znajomość wzorców projektowych oraz zasad czystego kodu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane :

  • Znajomość :  Apache Cordova, Firebase SDK, AWS – experience, NodeJS
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

Benefity :

  • stabilna współpraca w oparciu o dowolną formę współpracy,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • swobodna, niekorporacyjna atmosfera,
  • nowoczesne biuro,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma edukacyjna.
  • praca w zespole pasjonatów i profesjonalistów.