Senior Frontend Developer

Opis stanowiska

Poszukujemy Senior Frontend Developera, dla naszego francuskiego Klienta. Firma oferuje globalną platformę usług informatycznych, wspierającą firmy cyfrowe i technologiczne.

Projekt polega na dostosowywaniu witryn internetowych Klienta do standardów ADA przy użyciu narzędzi  takich jak usablenet QA.  Poszukujemy kandydatów do długofalowej (min. 12 miesięcy) współpracy do wdrażania narzędzi oceny (UsableNet AQA) by naprawiać elementy wysokiego ryzyka bezpośrednio w witrynach. Klient posiada 17 różnych witryn partnerskich, które obsługują około 75 adresów URL.

Wymagania:

  • 4 – 7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz React
  • Doświadczenie w pracy z Usablenet/ ADA
  • Znajomość CSS, HTML
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w pełni zdalną
  • Prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Międzynarodowe środowisko pracy