Senior Frontend Developer

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta w Katowicach  – firmy z branży e-commerce, która od 13 lat projektuje, wdraża, utrzymuje  i rozwija e-sklepy oraz aplikacje webowe, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Frontend Developera.  Jest to firma o niekorporacyjnym charakterze i bardzo partnerskim podejściu. Zespół to dwudziestoosobowa grupą projektantów, deweloperów, badaczy i analityków.

Poszukujemy osoby, która będzie  pełnić kluczową rolę w zespole stąd mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w komercyjnych projektach na stanowisku Frontend Developer

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz Angular lub ReactJS

  • Praktyczna znajomość GIT

  • Znajomość zagadnień z obszaru RWD oraz narzędzi Jira, Asana

Mile widziane:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Unikalną, domową atmosferę pracy ze świetnie zgranym zespołem

  • Kluczowy wpływ na wdrażane rozwiązania i ogromną dozę zaufania

  • Biuro w centrum Katowic oraz możliwość pracy zdalnej

  • Szkolenia branżowe i kursy

  • Wyjazdy integracyjne