Senior Front-End Developer

Opis stanowiska

Obowiązki na stanowisku:

Front-End Developer będzie wykorzystywał wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i aplikacji, a także będzie brał udział w aktywnym poszukiwaniu i wdrażaniu inicjatyw w celu zwiększenia zadowolenia klientów.

Technologie zastosowane w projekcie: NodeJS, Docker, MS Azure, Angular2 + (Angular 8), NgRx, SASS.

Wymagania:

  • Kilkuletnie (3+) doświadczenie w tworzeniu stron internetowych.
  • Doświadczenie w tworzeniu wydajnych oraz automatycznych testów interfejsu API REST.
  • Doświadczenie z GIT.
  • Dobra znajomość Docker, MS Azure.
  • Doświadczenie w tworzeniu bezpiecznych, wydajnych, skalowalnych aplikacji internetowych w zwinnym środowisku programistycznym.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Mile widziane:

  • Znajomość  NodeJS, NestJS będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie ze środowiskiem ASP.NET.
  • Budowanie procesów CI/CD za pomocą Azure DevOps/TFS.

Oferta naszego klienta:

  • Opieka medyczna Luxmed,
  • karta Multisport,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej nawet do 3 dni w tygodniu.