Senior Front-End Developer

Opis stanowiska

Dla klienta, wyjątkowej firmy znajdującej się w samym centrum Wrocławia, poszukujemy kandydata na stanowisko Front-End Developera.

Możliwość rozpoczęcia współpracy: od zaraz

Szczegóły stanowiska:

  • Projektowanie i wdrażanie kodu.
  • Proponowanie rozwiązań projektowych (aktywny udział w procesie).
  • Implementacja komponentów UI według dostarczonych projektów i specyfikacji.
  • Implementacja testów jednostkowych.
  • Utrzymywanie i udoskonalanie procesów automatyzacji.

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy z JavaScript, HTML, CSS (minimum 4 lata).
  • Znajomość GIT.
  • Możliwość swobodnego komunikowania się w j. angielskim (B2/C1).
  • Doświadczenie w pracy z framworkiem React lub Angular.
  • Ciekawość i kreatywny sposób myślenia.
  • Mile widziana znajomość: Rest API, Nodejs, AWS / AWS Lambda, Serverless, Fluxible, Loadsh, Ramda, Unit tests (Mocha, Sinon, Rewire), Redis DB.

Korzyści oferty:

  • Elastyczna forma współpracy: B2B lub Umowa o Pracę.
  • Darmowa kawa, napoje, owoce oraz przekąski.
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia.
  • Playroom.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Szkolenia rozwojowe.
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia.
  • Praca w małych zespołach.
  • Płaska struktura organizacji.
  • Uczestnictwo w ciekawych, międzynarodowych projektach.

Rozwiń swoją karierę, czekamy właśnie na Ciebie!