Senior DevOps Engineer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest Software House z Białegostoku, który specjalizuje się uczeniu maszynowym i analizie danych (Data science). Wspiera swoich klientów w interpretacji danych oraz ich optymalnym wykorzystaniu. Efektywne wykorzystanie tych informacji skutkuje zwiększeniem przychodów firmy, a także zoptymalizowaniem procesów oraz odblokowaniem czasu.

Opis projektu:

Praca nad platformą Business Process Managment, która umożliwia użytkownikowi nietechnicznemu tworzenie procesów biznesowych w branży prawnej.  Istnieje na ryknu od 2015 roku i jest wykorzystywana przez licznych klientów min. Boeing czy T-Mobile. Jednocześnie jest to narzędzie o krytycznym znaczeniu, a jego prawidłowe działanie gwarantuje efektywny przepływ procesów w przedsiębiorstwie. Obsługuje setki milionów różnych rodzajów zadań w ciągu dnia, od wysyłania wiadomości e-mail, do generowania i podpisywania dokumentu, do interakcji z użytkownikami, nagrywania rozmów telefonicznych i weryfikacji dokumentów tożsamości. Projekt techniczny realizowany jest z uwzględnieniem dobrych praktyk rozwojowych, w tym konteneryzacji, ciągłej integracji, infrastruktury AS

Zakres obowiązków:

  •  Utrzymanie obecnej infrastruktury AWS (terraform, ansible)
  •  Rozbudowania infrastruktury o kolejne klastry ECS
  •  Rozbudowania infrastruktury o kolejne regiony AWS
  •  Wspomagania zespołu developerskiego
  •  Monitoring działania infrastruktury

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku DevOps Engineer min. 3 lata
  • Zaawansowana znajomość  usług AWS, takich jak ECS, EC2, ECR, ALB, RDS, ElastiCache, ElastiSearch, S3.
  • Zaawansowany poziom znajomości narzędzi  GitLab, Jenekins, Ansible, Salt.
  • Bardzo dobra znajomość Docker
  • Zaawansowany poziom monitorowania / dzienniki narzędzi koncentracji: ELK Stack, Grafana.
  • Rozumienie koncepcji infrastruktury jako kod. (Terraform, ansible

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%, niezależnie od sytuacji pandemicznej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji technicznych
  • Realny wpływ na końcowy produkt
  • Elastyczne godziny pracy