Scrum Master/Agile Coach

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy tworzącej oprogramowanie dla branży TRAVEL, do zespołu profesjonalistów mających duże doświadczenie, którzy z pasją tworzą nowe technologie i przełomowe oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii. Dołączając do zespołu w swojej nowej roli będziesz mieć swobodę w działaniu, realny wpływ na kształt projektów i gwarancję rozwoju!

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz min. 3 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera lub Agile Coach
  • Masz doświadczenie w pracy z zespołami tworzącymi oprogramowanie
  • Znajomość i zrozumienie Agile oraz znajomość narzędzi wspierania Agile nie jest Ci obce
  • Bardzo dobrze znasz metodyki zwinne (SCRUM, Kanban, LeSS)
  • Innowacyjnie i kreatywnie podchodzisz do wykonywanych obowiązków
  • Chętnie zmieniasz i wprowadzasz swoje rozwiązania
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Jesteś osobą ciekawą świata, potrafisz rozwiązywać różnorodne problemy, myślisz innowacyjnie i strategicznie

Twoim najważniejszymi obowiązkami będzie:

  • Współpraca z zespołami deweloperskimi w tworzeniu oprogramowania
  • Wspieranie ich w definiowaniu problemów, tworzeniu efektywnych rozwiązań, a także w planowaniu pracy i jej monitorowaniu
  • Dzielenie się wiedzą z zakresu scurma oraz promowanie dobrych praktyk
  • Aktywne uczestniczenie w spotkaniach zespołów i ich moderowanie

W zamian otrzymasz:

  • Możliwość ciągłego rozwoju i ciekawe wyzwania zawodowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy oraz częściową możliwość pracy zdalnej
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Zatrudnienie w oparciu B2B
  • Lokalizacja w centrum miasta