Scrum Master

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta, szwajcarskiej, nowoczesnej firmie technologicznej poszukujemy Scrum Masterów. Klient jest wiodącym dostawcą rozwiązań e-biznesowych w Europie. Firma oferuje kompleksowe i zintegrowane rozwiązania dla handlu elektronicznego i cyfrowej komunikacji.

Poszukujemy Scrum Mastera, który dołączy do wrocławskiego zespołu realizującego projekty dla jednych z najbardziej prestiżowych klientów (Coca Cola, Audi, Credit Suisse, Mercedes Benz, Hoval, Plansee, Interdiscount i wielu innych). Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu, posiada również oddziały w Bern, Karlsruhe, Monachium, Wiedniu i Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i coaching 2 zespołów scrumowych.
  • Ścisła współpraca z Product Ownerem.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Scrum Master.
  • Znajomość procesu tworzenia oprogramowania.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskie, a dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętności potwierdzone certyfikatem Scrum Master (np. PSM, PSPO).
  • Dodatkowym atutem będzie również znajomość Jiry, Confluence oraz doświadczenia w pracy jako programista.

Nasz klient oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy (Uop/ B2B).
  • Pracę zdalną.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Sprzęt: MacBook Pro 16” lub Dell Precision 5550,
  • Imprezy integracyjne.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport.
  • Miesięczny pakiet szkoleniowy (na pokrycie kosztów szkoleń, certyfikatów, platformy szkoleniowej, eventów, konferencji, książek itp.).