Scrum Master

Opis stanowiska

Nasz klient to duży i stabilny gracz na rynku polskiego eCommerce, specjalizujący się we wsparciu podmiotów z tej branży w zakresie logistycznej obsługi wysyłki.

Aplikując możesz dołączyć do stabilnej finansowo i biznesowo firmy o miłym, podobnym do start-up, charakterze i klimacie.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu w samoorganizacji z użyciem SCRUM.
  • Wsparcie Product Ownera w odnajdowaniu lepszych metod pracy z Product Backlogiem i Zespołem Developerskim.
  • Współpraca z całą organizacją w celu usuwania przeszkód stojących na drodze zwinności.

Wymagania naszego Klienta:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w roli Scrum Mastera.
  • Bardzo dobra znajomość SCRUM.
  • Praktyczna znajomość narzędzi stosowanych w zwinnej organizacji pracy (na przykład Burndown Charts, techniki retrospekcji).
  • Umiejętność facylitacji spotkań.
  • Chęć do rozwoju.
  • Asertywność i umiejętność patrzenia na problemy z wielu perspektyw.

Mile widziane:

  • Znajomość innych narzędzi i metod zwinnej organizacji pracy (Kanban, Lean).
  • Praktyczna znajomość metryk pomagających we wnioskowaniu w oparciu o dane.
  • Techniczny background ułatwiający sprawną komunikację z zespołem.
  • Umiejętność obsługi i konfiguracji JIRA.

W ofercie znajduje się:

  • Elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Zwinna organizacja oraz świetny, start-up’owy klimat.
  • Sony Playstation i wygodna sofa.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta Multisport.