Scrum Master

Opis stanowiska

Nasz klient specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych systemów informatycznych, aplikacji mobilnych i platform społecznościowych. Poszukujemy kandydata, który chce pracować w metodyce Agile, doceni płaską strukturę i samoorganizujące się zespoły, a także wyznaczanie własnej ścieżki kariery.

Firma jednoczy 150 osób, które tworzą kod z naciskiem na jakość i efektywność.

Miejsce pracy: Wrocław

Czym zajmiesz się na tym stanowisku:

  • zapewnieniem zrozumienia i praktykowania zwinnego podejścia do wytwarzania oprogramowania zarówno przez zespół, klientów jak i w całej organizacji,
  • organizacją i prowadzeniem wydarzeń scrumowych,
  • wsparciem Product Ownera m.in. w znajdowaniu technik efektywnego zarządzania Backlogiem Produktu oraz w rozumieniu i praktykowaniu zwinnej metodyki wytwarzania,
  • wykrywaniem i usuwaniem przeszkód w efektywnym dostarczaniu produktu klientom,
  • zapewnieniem transparencji procesów oraz dostarczenie odpowiednich narzędzi do tego celu.

Wymagania naszego klienta:

  • praktyczne doświadczenie w roli Scrum Mastera,
  • znajomość procesów tworzenia oprogramowania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności facylitatorskie,
  • znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania,
  • otwartość, umiejętność przekazywania informacji zwrotnej.

Nasz klient w zamian oferuje:

  • komfortowe miejsce pracy – pokoje zamiast openspace’ów
  • śniadania w biurze, miejsca dla relaksu i playroom’y
  • otwarty i przyjazy zespół
  • umowa B2B lub UoP
  • szkolenia językowe i podnoszące kwalifikacje,
  • ubezpieczenia
  • opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy