Salesforce Developer

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach, które są wykorzystywane przez takie instytucje jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko etc. Wytwarzane aplikacje zapewniają możliwość komunikacji głosowej i transmisji danych w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnej sieci.

Programista Salesforce będzie wykonywał zadania w pełnym cyklu w środowisku Agile Software Development. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konfigurację/budowanie/dostosowanie Salesforce Community Cloud.

Salesforce Developer będzie częścią zespołu odpowiedzialnego za zmianę sposobu, w jaki klienci wchodzą w interakcję z naszą organizacją. Począwszy od stron poświęconych zaangażowaniu klientów, poprzez nasze platformy handlu elektronicznego i zarządzania zamówieniami, aż po usługi wsparcia klienta. Firma dąży do tworzenia najbardziej znaczących cyfrowych doświadczeń dla klientów.

Główne obowiązki:

  • Konfigurowanie/budowanie nowych i rozszerzonych funkcjonalności na platformie
  • Dostosowanie aplikacji Salesforce Community Cloud przy użyciu niestandardowych obiektów, przepływów pracy, walidacji, komponentów Lightning, LWC, interfejsów API itp.,
  • Aktywna współpraca z zespołem

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Salesforce Developer
  • Bardzo dobra znajomość Java, JavaScript, HTML, CSS
  • Doświadczenie z rest API, SOAP services, etc. oraz CI/CD
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)
  • Doświadczenie z Agile/Scrum

Firma oferuje:

  • Prace w oparciu o umowę o pracę
  • Praca stacjonarna/hybrydowa lub 100% zdalna
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Plan zakupu akcji pracowniczych.
  • Pracowniczy plan emerytalny.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Silna kultura współpracy.
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe)