Ruby on Rails Developer

Opis stanowiska

Ruby on Rails Developer – praca 100% zdalna

Firma posiadająca siedzibę w Katowicach i Gdańsku poszukuje Ruby on Rails Developera. Praca nad nowym projektem dla klienta ze Stanów Zjednoczonych, który związany jest z zarządzaniem siecią dealerską pojazdów. Projekt realizowany z powodzeniem już od kilku lat, firma będzie odpowiedzialna za jego utrzymanie i ciągły rozwój. Zadaniem systemu jest usprawnienie pracy serwisów samochodowych, gdyż cały proces oddawania pojazdu dzieje się automatycznie. Dodatkowo właściciele samochodów mogą cały czas monitorować postęp prac napraw serwisowych.

Stack technologiczny: Ruby on Rails, PostgreSQL, AWS (Linux, S3) / Docker / Circle CI, React.JS.

Jesteś brakującym ogniwem jeśli:

  • doskonale znasz Ruby/Ruby on Rails, HAML/SCSS
  • swobodnie posługujesz się bazami danych i zapytaniami (SQL, PostgreSQL)
  • świetnie komunikujesz się w języku angielskim (B2+)
  • znasz systemy kontroli wersji – GIT
  • cechuje cię samodzielność i nie boisz się wyzwań

Dodatkowe plusy:

  • znajomość JavaScript (React, jQuery)
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)
  • szeroko rozwinięte kompetencje miękkie
  • doświadczenie w prowadzeniu projektu

Jako Ruby on Rails developer, będziesz:

  • wspierać budowę zespołu RoR, w całkowicie nowym dla firmy projekcie
  • tworzyć kod w którym kładzie się nacisk na jakość (testy + code review)
  • rozpoznawać nowe technologie we współpracy z zespołem
  • doskonalić umiejętności językowe dzięki codziennej komunikacji po angielsku

Oferta naszego klienta:

  • możliwość pracy całkowicie zdalnie
  • wybór formy umowy- B2B czy umowa o pracę
  • dołączysz do super otwartego i przyjaznego zespołu
  • atrakcyjne warunki
  • możliwości rozwoju – szkolenia wewnętrzne, opłacane szkolenia wewnętrzne, meetup’y (jako organizatorzy bądź uczestnicy), kursy online (udemy czy pluralsight)
  • ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa, zajęcia z języka angielskiego
  • realny wpływ na budowanie zespołu Ruby on Rails