Ruby Developer (z React.js)

Opis stanowiska

W firmie naszego klienta będziesz współpracować z innymi utalentowanymi programistami jako kluczowy współpracownik jednego z naszych klientów z Doliny Krzemowej. To szansa dla programistów, którzy chcą wprowadzać innowacje, tworzyć niesamowite rozwiązania i dołączyć do jednej z najszybciej rozwijających się firm w Dolinie Krzemowej. Będziesz miał mnóstwo okazji, aby rozwinąć swoje umiejętności i zastosować je do nowych, interesujących problemów. Nasz klient zatrudnia programistów, którzy są głodni nauki i nadążają za najnowszymi trendami.

W tej roli będziesz odpowiedzialny za zbudowanie podstawowego systemu handlu elektronicznego i wdrożenie kluczowych funkcji i funkcjonalności. Do tej roli poszukujemy programisty, który ma duże doświadczenie w projektowaniu, inżynierii i optymalizacji aplikacji w Ruby.

Twoje zadania:

  • Rozszerzenie platformy e-commerce na kraje międzynarodowe.
  • Budowanie kluczowych funkcji i funkcjonalności.
  • Skalowanie zaplecza w celu dostosowania go do dalszego wzrostu.
  • Opracowywanie interfejsów API, aplikacji internetowej i bazy danych.
  • Współpraca przy architekturze danych i implementacjach przy użyciu MongoDB, Redis, Elasticsearch i innych baz danych NoSQL.
  • Projektowanie i budowanie narzędzi i usług dla projektów rozwoju eCommerce.

Doświadczenie i umiejętności:

  • Doświadczenie w architekturze, inżynierii i optymalizacji aplikacji w Ruby on Rail, Java, Scala, Python lub powiązanych językach.
  • Znajomość usług RESTful i projektowania API.
  • Zrozumienie systemów rozproszonych, indeksowania, magazynów danych i modelowania.
  • Dobra znajomość obiektowych wzorców projektowych, algorytmów i optymalizacji.
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu mikrousług.

Punkty bonusowe:

  • Interfejs użytkownika w React.js.
  • Zrozumienie koncepcji konteneryzacji aplikacji i doświadczenia Docker.
  • Doświadczenie z platformami eCommerce Solidus lub Spree.
  • Znajomość elementów składowych chmury.

Oferta naszego klienta:

  • elastyczna forma współpracy: B2B lub Umowę o pracę,
  • opieka medyczna,
  • Multisport,
  • bilety kinowe,
  • śniadania, lunche,
  • spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne (np. Alpy włoskie, Rodos),
  • możliwość pracy zdalnej, w zależności od preferencji i potrzeb,
  • szkolenia wdrażające i rozwijające kompetencje,
  • nowe biuro, komfortowe warunki pracy.