Ruby Developer – praca 100% zdalna

Opis stanowiska

Międzynarodowa firma, mająca początki w Dolinie Krzemowej, z odziałem w centrum Wrocławia, poszukuje osoby na stanowisku Ruby Developera do pracy w 100% zdalnej. To szansa dla programistów, którzy chcą wprowadzać innowacje, tworzyć niesamowite rozwiązania i dołączyć do jednej z najszybciej rozwijających się firm w Dolinie Krzemowej. Będziesz miał mnóstwo okazji, aby rozwinąć swoje umiejętności i zastosować je do nowych, interesujących problemów. Projekt jest dla Klienta z USA, która rozszerza swoje działania na rynku UE. Praca przebiega zgodnie z metodologią AGILE, w zespołach kilkuosobowych.

W tej roli będziesz odpowiedzialny za zbudowanie podstawowego systemu handlu elektronicznego i wdrożenie kluczowych funkcji i funkcjonalności. Do tej roli poszukujemy programisty, który ma duże doświadczenie w projektowaniu, inżynierii i optymalizacji aplikacji w Ruby.

Stack technologiczny: Ruby on Rails, React, RSpec, AWS.

Kluczowe wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe z Ruby on Rails
  • Bardzo dobrą znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność efektywnej pracy w międzynarodowym środowisku
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Znajomość: React, AWS, RSpec.
  • Doświadczenie w pracy z klientem

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Przy współpracy na B2B możliwość korzystania z płatnych urlopów
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Budżet szkoleniowy
  • Lekcje j. angielskiego z native speakerem
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Bilety do kina i teatru
  • Darmowe przekąski i owoce
  • Imprezy integracyjne