RPA Infrastructure Engineer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest międzynarodowy Softwarehouse, który specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych dla klientów z całego świata.

Miejsce pracy: 100% zdalnie lub Katowice/Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie klientów wskazówkami związanymi z infrastrukturą automatyki,
  • Wdrażanie i utrzymanie serwerów wykorzystywanych do hostowania robotów RPA,
  • Konfigurowanie zaawansowanych pulpitów nawigacyjnych,
  • Proaktywne podejście w zakresie walidacji wersji nowych komponentów infrastruktury,
  • Budowanie i zarządzanie relacjami zawodowymi z klientami,
  • Aktywne poszukiwanie obszaru do poprawy wewnątrz zespołu,
  • Pełnienie funkcji mentora dla innych członków zespołu,
  • Konfigurowanie komponentów monitorujących do automatyzacji.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w zespole ds. Infrastruktury,
  • Doświadczenie w administracji systemu (Linux, Windows),
  • Praktyczna znajomość baz danych, zarówno SQL jak i NoSQL,
  • Znajomość języka skryptowego Bash/PowerShell/Python/Perl,
  • Podstawowa wiedza o koncepcjach i protokołach sieciowych,
  • Podejście zorientowane na klienta,
  • Analityczne i metodyczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2),
  • Znajomość oprogramowania JIRA/Confluence,
  • Mile widziane doświadczenia z Service Now.

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub B2B,
  • Programy rozwojowe, kursy zewnętrzne, dofinansowanie edukacji i certyfikatów,
  • Dostęp do Platformy NEXT z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, prelekcji TED, materiałów Coursera i wirtualnych szkoleń: Excel, VBA, RPA, obsługa klienta i nie tylko,
  • Prywatna opieka medyczna, którą można rozszerzyć o wykupiony na preferencyjnych warunkach pakiet usług stomatologicznych,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie, które można rozszerzyć o wykupiony na preferencyjnych warunkach pakiet onkologiczny,
  • Dostęp do Inspiro Audiobooks i MyBenefit (bilety do kina, Multisport i nie tylko).
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingu samochodów, opcje carpoolingu i parking dla rowerów,
  • Elastyczny czas pracy.