Researcher/Junior Recruitment Specialist

Opis stanowiska

Nasz Klient: Polski Software House działający od ponad 20 lat w branży IT, dostarczający i rozwijający zaawansowane systemy i aplikacje, zapewniający swoim pracownikom możliwość realizowania się i rozwoju w interesujących projektach.
Firma, dla której rozwój pracowników i zadowolenie klientów są absolutnym priorytetem.

Miejsce pracy: Wrocław, tryb hybrydowy lub stacjonarny

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie rekrutacji z obszaru IT na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • przygotowywanie ogłoszeń i ich publikacja na portalach internetowych,
  • selekcja CV,
  • prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami,
  • dbanie o dobre relacje z kandydatami,
  • poszukiwanie kandydatów metodą direct search oraz innymi kanałami,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • analiza rynku i trendów w branży.

Wymagania Klienta:

  • minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT,
  • komunikatywność i otwartość,
  • dobra organizacja pracy,
  • kreatywność i zaangażowanie w rozwój działu,
  • język angielski na poziomie min. B2.

Mile widziane: znajomość systemu rekrutacyjnego ATS.

Oferta Klienta:

  • wsparcie i pomoc zespołu w rozwoju, wdrożeniu i codziennej pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczny czas pracy,
  • codziennie śniadania w biurze,
  • system kafeteryjny od pierwszego dnia pracy,
  • budżet szkoleniowy.