Remote Quality Assurance Analyst

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – międzynarodowego Softwarehouse’u z siedzibą w USA, tworzącego aplikacje mobilne, internetowe i systemy korporacyjne, poszukujemy kandydata na stanowisko Quality Assurance Analyst.

Opis projektu:

Projekt związany z branżą finansową dla jednego z największych banków w Ameryce Północnej w ulepszaniu i utrzymaniu jego bibliotek i aplikacji finansowej.

Lokalizacja: Kraków lub 100% zdalnie

Obowiązki:

● Przeprowadzanie testów pod kątem ulepszeń wprowadzanych do procesu
● Wykonywanie codziennych testów z zespołem finansowym zgodnie z potrzebami
● Analiza wyników w celu zapewnienia poprawności danych i proponowanych rozwiązań
● Praca z Excelem

Od kandydata oczekujemy:

Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu manualnym
● Znajomość angielskiego minimum na poziomie B2
Silne umiejętności analityczne
● Praktyczna znajomość GIT

Mile widziane:

● Doświadczenie Fintech
● Podstawowa znajomość Pythona lub C++
● Doświadczenie z Jenkins
● Praktyczna znajomość Microsoft Excel

Klient oferuje:
● Sprzęt do pracy
● Elastyczne godziny pracy
● Lekcje angielskiego z native speakerem
● Budżet szkoleniowy
● Karta Multisport
● Lunche z restauracji dostarczane zarówno do biura, jak i do domu (lub zwrot pieniędzy)
● Kuchnia pełna jedzenia, napojów, owoców i przekąsek
● Prywatne ubezpieczenie medyczne
● Strefa chillout
● Prysznic