Regular/ Senior Java Developer

Opis stanowiska

Regular/ Senior

Java Developer

Dla jednego z naszych Klientów w Łodzi – firmy, która za pomocą swojej globalnej platformy jak i aplikacji usprawnia pracę setek restauracji poszukujemy doświadczonego Java Developera. Firma działa na rynku polskim od 2008 roku, tworzy produkt, który m.in.  pozwala restauratorom na sprzedaż przez Internet. Sukces z Polski zamierza teraz przenieść na rynek globalny!

Zadania na tym stanowisku pracy to m.in.:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności (80%)
  • Identyfikacja i naprawa błędów (20%)
  • Rozwijanie REST API
  • Integracje (systemy płatności, systemy sprzedażowe)

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz doświadczenie w pracy z Java, Spring, Hibernate, REST, Maven
  • Wiesz na czym polega praca w Scrum
  • Znasz system kontroli wersji Git
  • Chcesz się rozwijać i jesteś otwarty na poznanie nowych technologii
  • Twoim dodatkowym plusem będzie znajomość: ReactJS, ReactNative

W zamian otrzymasz:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Realny wpływ na rozwój produktu
  • Pracę w jednym z najdynamiczniej rozwijających się startupów w branży gastronomicznej w Polsce
  • Niekorporacyjną atmosferę J